BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
0362.445 0125 | Dahili: 7356     Samsun Meslek Yüksekokulu     Öğr.Gör. Rıza ALTUNAY

Ders Kodu Ders Adı Dönem Sınavın Tarihi Başlama Saati
ATİ 102 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II 1. Sınıf Bahar 18 Mart 2017 09:00
BLP202 Görsel Programlama II 2. Sınıf Bahar 18 Mart 2017 10:00
YDİ 102 İngilizce II 1. Sınıf Bahar 18 Mart 2017 11:00
BLP208 Nesne Tabanlı Programlama II 2. Sınıf Bahar 18 Mart 2017 12:00
TDİ 102 Türk Dili II 1. Sınıf Bahar 18 Mart 2017 13:30
BLP210 Sunucu İşletim Sistemi 2. Sınıf Bahar 18 Mart 2017 14:30
BP004 Web Editörü 1. Sınıf Bahar 18 Mart 2017 15:30
BP104 Veri Tabanı I 1. Sınıf Bahar 19 Mart 2017 09:00
BLP204 İnternet Programcılığı II 2. Sınıf Bahar 19 Mart 2017 10:00
BP003 Bilgisayar Donanımı 1. Sınıf Bahar 19 Mart 2017 11:00
BLP206 Sistem Analizi ve Tasarımı 2. Sınıf Bahar Ödev Ödev
BLP017 Araştırma Yöntem ve Teknikleri 2. Sınıf Bahar 19 Mart 2017 13:30
BP002 Yazılım Mimarileri 1. Sınıf Bahar 19 Mart 2017 14:30
BLP019 İletişim 2. Sınıf Bahar 19 Mart 2017 15:30
BP001 Veri Yapıları ve Programlama 1. Sınıf Bahar 19 Mart 2017 16:30
Dersler Final Sınav tarihi Oturum Saat
Veri Yapıları ve Programlama 13 Mayıs 2017 I.Oturum 09:30
Türk Dili II 13 Mayıs 2017 I.Oturum 09:30
Görsel Programlama II 13 Mayıs 2017 I.Oturum 09:30
İnternet Programcılığı II 13 Mayıs 2017 I.Oturum 09:30
Sistem Analizi ve Tasarım 13 Mayıs 2017 Ödev Ödev
Bilgisayar Donanımı 13 Mayıs 2017 II.Oturum 13:30
Web Editörü 13 Mayıs 2017 II.Oturum 13:30
Nesne Tabanlı Programlama II 13 Mayıs 2017 II.Oturum 13:30
İletişim 13 Mayıs 2017 II.Oturum 13:30
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II 14 Mayıs 2017 III.Oturum 09:30
İngilizce II 14 Mayıs 2017 III.Oturum 09:30
Sunucu İşletim Sistemi 14 Mayıs 2017 III.Oturum 09:30
Araştırma Yöntem ve Teknikleri 14 Mayıs 2017 III.Oturum 09:30
Veri Tabanı -1 14 Mayıs 2017 IV.Oturum 13:30
Yazılım Mimarileri 14 Mayıs 2017 IV.Oturum 13:30
Dersler Bütünleme Sınav tarihi Oturum Saat
Veri Yapıları ve Programlama 03 Haziran 2017 I.Oturum 09:30
Türk Dili II 03 Haziran 2017 I.Oturum 09:30
Görsel Programlama II 03 Haziran 2017 I.Oturum 09:30
İnternet Programcılığı II 03 Haziran 2017 I.Oturum 09:30
Sistem Analizi ve Tasarım 03 Haziran 2017 Ödev Ödev
Bilgisayar Donanımı 03 Haziran 2017 II.Oturum 13:30
Web Editörü 03 Haziran 2017 II.Oturum 13:30
Nesne Tabanlı Programlama II 03 Haziran 2017 II.Oturum 13:30
İletişim 03 Haziran 2017 II.Oturum 13:30
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II 04 Haziran 2017 III.Oturum 09:30
İngilizce II 04 Haziran 2017 III.Oturum 09:30
Sunucu İşletim Sistemi 04 Haziran 2017 III.Oturum 09:30
Araştırma Yöntem ve Teknikleri 04 Haziran 2017 III.Oturum 09:30
Veri Tabanı -1 04 Haziran 2017 IV.Oturum 13:30
Yazılım Mimarileri 04 Haziran 2017 IV.Oturum 13:30

Sınav türüne göre soru sayıları değişiklik gösterebilir. Bu konuda tasarruf hakkı UZEM’e aittir.

Bu tarih aralığına ait olay yoktur.

Tümünü gör...
  • Bu sayfa size yardımcı oldu mu?
  • Evet   Hayır