Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü UZEM’i Ziyaret Etti

Samsun İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal AKSOY, İl Milli Eğitim ARGE Üyesi Funda Yüksel ve OMÜ Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Nalan Kızıltan OMÜ UZEM’i ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında UZEM birimlerini gezen konuklar, UZEM işleyişi altyapısı ve gerçekleştirdiği projelerle ilgili UZEM Müdürü Prof. Dr. İzzet AKÇA’dan bilgi aldı. Konuklar UZEM organizasyonunda yer alan tüm birimleri gezip işleyiş ve personel yetenekleri hakkında sorular sordu. Ziyaret sırasında İçerik Birimine de uğrayan konuklara, İçerik Geliştirme Birimi Koordinatörü Uzm. Emrah ALTUN ve İçerik Geliştirme Personeli Ercan BAYAK, yürütülen programlar ve ders içeriklerinin hazırlanışı hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Ziyaret sonunda Sayın AKSOY, UZEM’in hem akademik hem de yürüttüğü projeler bakımından başarısının kayda değer olduğunu belirterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. UZEM Müdürümüz Sayın AKÇA’da önümüzdeki dönemlerde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile her türlü ortak projeyi yapmaya açık olduklarını belirterek, ziyaretten dolayı üniversitemiz ve merkezimiz adına duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendilerine teşekkür etti.