UZEM Programlarına Ait Canlı Ders Programları (Güncel)

“Rehberlik ve Danışma Saat”i, her programın koordinatörlüğünü yürüten öğretim üyesinin, programa kayıtlı tüm öğrenciler ile dönemde iki kez (7. ve 14. Haftalar) yaptığı, karşılıklı soru, cevap, şikayet, öneri gibi durumların ele alındığı bir rehberlik saatidir. Bu dersin kredisi yoktur, sınav yapılmamaktadır ve dersten geçme/kalma gibi bir durum söz konusu değildir.

Canlı derslerimiz 5 Ekim tarihinde başlıyor. Bu tarihe kadar canlı ders takvimlerinde meydana gelecek değişikliklerden haberdar olabilmeniz için ders programınızı düzenli olarak takip etmenizi öneririz.

Dönem içerisinde yapılan ders saatlerinde değişiklik ve ders iptali gibi durumlarda SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Bu hizmetten faydalabilmeniz için eğitim portalında, sahibi olduğunuz hesabın ‘Profil->Profili düzenle->Isteğe bağlı alanlar’ bölümünde yer alan ‘Cep Telefonu’ kısmına geçerli ve güncel numaranızı girmeniz, sonrasında ise ‘Diğer alanlar’ kısmında yer alan “Sms ve email yoluyla yapılacak bilgilendirmeleri almak ister misiniz?” kutucuğunu işaretlemeniz gerekmektedir.