Neden UZEM?

Uzaktan eğitim ile geleneksel (örgün) eğitim karşılaştırıldığında, uzaktan eğitimin örgün eğitime nazaran sayısız avantajları vardır. Bu avantajlardan bazıları şunlardır;

zamandan-bagimsiz

İnternet tabanlı bağımsız eğitim
İnternet tabanlı (uzaktan eğitim) eğitim metodu sayesinde iş hayatınıza ve kariyerinize ara vermeden eğitiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

24-saat-uzem

24 saat kesintisiz ders takibi
Uzaktan eğitimde derslere katılabilmeniz için internet bağlantısı olan bir cihaz yeterlidir. Ders Portalımız 24 saat yayın yapan bir eğitim yönetim sistemini içinde barındırmaktadır. 

cevrimici

Çevrimiçi vize sınavları
OMÜ UZEM’de vize sınavları internet üzerinden gerçekleşmektedir. Bunun için internete bağlı bir cihazınızın olması yeterlidir.

zenginlik

Prestijli diploma fırsatı
UZEM’ den mezun olduğunuzda Karadeniz’in en prestijli üniversitesinden mezun olmuş olursunuz. Mezunlarımızın diploması örgünde verilen diplomayla aynıdır. Bunun yanı sıra diplomalarımızda “uzaktan” ibaresi yer almaktadır.

maliyetler

Az maliyetli kaliteli eğitim
Uzaktan eğitimin en cazip taraflarından biri de yol, ulaşım ya da yemek gibi ihtiyaçların ortadan kalkmasıdır. Bu sayede örgün eğitim alan birinden yarı yarıya daha ekonomik bir okul hayatı sürdürürsünüz.

diploma

Zenginleştirilmiş ders içerikleri
Ders içeriklerimizin tamamı içerik geliştirme ekibi ve grafik uzmanlarımız sayesinde daha görsel ve daha eğlenceli hale getirilmektedir.

  • Bu sayfa size yardımcı oldu mu?
  • Evet   Hayır