UZEM Programlarına Ait Canlı Ders Programları (Güncel)

  1. Canlı derslerimiz 1 Mart 2021 tarihinde başlamıştır.
  2. Bu tarihe kadar canlı ders takvimlerinde meydana gelecek değişikliklerden haberdar olabilmeniz için ders programınızı düzenli olarak takip etmenizi öneririz.
    Dönem içerisinde yapılan ders saatlerinde değişiklik ve ders iptali gibi durumlarda SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için Eğitim Portalında, sahibi olduğunuz hesabın ‘Profil->Profili düzenle->İsteğe bağlı alanlar’ bölümünde yer alan ‘Cep Telefonu’ kısmına geçerli ve güncel numaranızı girmeniz, sonrasında ise ‘Diğer alanlar’ kısmında yer alan “SMS ve e-mail yoluyla yapılacak bilgilendirmeleri almak ister misiniz?” kutucuğunu işaretlemeniz gerekmektedir.
  3. “Rehberlik ve Danışma Saat”i, her programın koordinatörlüğünü yürüten öğretim elemanının, programa kayıtlı tüm öğrenciler ile dönemde iki kez (7. ve 14. Haftalar) yaptığı, karşılıklı soru, cevap, şikayet, öneri gibi durumların ele alındığı bir toplantıdır. Bu toplantının ders olarak bir kredisi yoktur, sınav yapılmamaktadır ve dersten geçme/kalma gibi bir durum söz konusu değildir.
  4. UZEM Programları dahilinde, aşağıda yer alan programların 2020-2021 Bahar yarı yılında CANLI DERSLERİ YAPILMAYACAKTIR. Konu ile ilgili olarak detaylı bilgiyi kayıtlı bulunduğunuz fakülte/yüksekokulun öğrenci işlerinden alabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi Hizmetleri (Ön Lisans)
  • Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (Ön Lisans)
  • İşletme Yönetimi (Ön Lisans)
  • Matematik (Tezsiz Yüksek Lisans)