2021-2022 Bahar Dönemi Canlı Ders Takvimleri

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

  1. Canlı derslerimiz 28 Şubat 2022 tarihinde başlayacaktır. Bu tarihe kadar canlı ders takvimlerinde meydana gelecek değişikliklerden haberdar olabilmeniz için ders programınızı düzenli olarak takip etmenizi öneririz.
  2. Dönem içerisinde yapılan ders saatlerinde değişiklik ve ders iptali gibi durumlarda SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için Eğitim Portalında, size atanan hesabın ‘Profil->Profili düzenle->İsteğe bağlı alanlar’ bölümünde yer alan ‘Cep Telefonu’ kısmına geçerli ve güncel numaranızı girmeniz, sonrasında ise ‘Diğer alanlar’ kısmında yer alan “Sms ve e-mail yoluyla yapılacak bilgilendirmeleri almak ister misiniz?” kutucuğunu işaretlemeniz gerekmektedir.
  3. Rehberlik ve Danışma Saati her programın koordinatörlüğünü yürüten öğretim elemanının, programa kayıtlı tüm öğrenciler ile dönemde iki kez (7. ve 14. Haftalar) yaptığı, karşılıklı soru, cevap, şikayet, öneri gibi durumların ele alındığı bir toplantıdır. Bu toplantının ders olarak bir kredisi yoktur, sınavı yapılmamaktadır dolayısıyla dersten geçme/kalma gibi bir durum söz konusu değildir.

Canlı Dersler hakkında yardım almak için yardım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.